Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,9% sub estimat
1L ASEVI UNIVERSAL MIO
- Număr anunț
- DA22672434
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,72 RON
- Valoare atribuită
- 146,64 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2019 14:45
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,64 RON
din 162,72 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 16,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.