Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Dual Band TP-Link ARCHER C1200, 4*gigabit LAN, 1*gigabit WAN, 3 antene, Wireless AC1200
- Număr anunț
- DA22651841
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,39 RON
- Valoare atribuită
- 208,39 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:38
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
208,39 RON
din 208,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro