Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner Compatibil Original Katun TK-130 pentru Kyocera FS 1128
- Număr anunț
- DA22675913
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara MANAGEMENT INTEGRAT AL DESEURILOR IN JUD.Dambovita (CUI 13663510)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 09:36
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,84 RON
din 100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro