Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE

Număr anunț
DA22673625
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Neamt (CUI 11335273)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.998,66 RON
Valoare atribuită
3.998,66 RON
Data publicării
25.03.2019 16:00
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.998,66 RON

din 3.998,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.