Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract de furnizare cartuse de toner pentru imprimante laser I DS Hunedoara 2019
- Număr anunț
- DA22666873
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.215,14 RON
- Valoare atribuită
- 16.336,14 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 10:58
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.336,14 RON
din 16.215,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro