Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru lumini si sonorizare SM

Număr anunț
DA22670055
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
SYMPH ELECTRONICS SRL (CUI RO31649394)
Cod CPV
30237136-1 · Placi de sunet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.182,13 RON
Valoare atribuită
3.182,13 RON
Data publicării
25.03.2019 13:03
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.182,13 RON

din 3.182,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.