Ofertă acceptată Cumpărare directă

SARMA TAIERE ROTUNDA IMPLETITA

Număr anunț
DA22677596
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI RO34188163)
Cod CPV
44310000-6 · Articole din sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219 RON
Valoare atribuită
219 RON
Data publicării
26.03.2019 10:42
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219 RON

din 219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.