Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFEN 75mg (25mg/ml) SOL. INJ. / PERF. / DICLOFENACUM

Număr anunț
DA22677097
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare atribuită
320 RON
Data publicării
26.03.2019 10:23
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320 RON

din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.