Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sevo-Anesteran lichid pt.vapori de inh*1fl*250ml (SEVOFLURANUM)-185132272
- Număr anunț
- DA22647513
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780 RON
- Valoare atribuită
- 849,33 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 10:11
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
849,33 RON
din 780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro