Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directă

Număr anunț
DA22675996
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”ION MUCELEANU” FANTANA MARE (CUI 16061136)
Furnizor / câștigător
GROUP OIL SRL (CUI RO23652607)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,20 RON
Valoare atribuită
347,20 RON
Data publicării
26.03.2019 09:40
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,20 RON

din 347,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.