Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plasa imprejmire santier si banda avertizare
- Număr anunț
- DA22662781
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 44423400-5 · Panouri de semnalizare si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.071,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.071,40 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 16:43
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.071,40 RON
din 2.071,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro