Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carut pentru curatenie si dezinfectie complet utilat
- Număr anunț
- DA22650445
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- UNISTAR HORECA S.R.L. (CUI RO38607965)
- Cod CPV
- 34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.985 RON
- Valoare atribuită
- 26.985 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 12:30
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.985 RON
din 26.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro