Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cartografiere digitala utilitati publice Directiva CE INSPIRE

Număr anunț
DA22670021
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
DATUM TOPO DRONES SRL (CUI 35001530)
Cod CPV
71354100-5 · Servicii de cartografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
25.03.2019 13:02
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.