Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varfuri pipeta Isolab, model economic, negradate, nesterile, albastre, 1000 ul, 500 bucati
- Număr anunț
- DA22676426
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,02 RON
- Valoare atribuită
- 45,02 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 09:58
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,02 RON
din 45,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro