Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LOTIUNE DUPA RAS 90ML VIANTIC
- Număr anunț
- DA22674946
- Autoritate contractantă
- COMPLEX DE SERVICII COMUNITARE PUCHENII MARI (CUI 24926450)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168 RON
- Valoare atribuită
- 168 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 08:48
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168 RON
din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro