Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa standard droguri (de prel. mostre biol. pt. subst. psihoactive - Avizata CSML)

Număr anunț
DA22680294
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA (CUI 13743872)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.232 RON
Valoare atribuită
2.232 RON
Data publicării
26.03.2019 12:25
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.232 RON

din 2.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.