Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale pentru UM 01518 Prundu Bârgăului

Număr anunț
DA22677376
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,50 RON
Valoare atribuită
844,50 RON
Data publicării
26.03.2019 10:34
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,50 RON

din 844,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.