Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse pt birou UM02520-Timisoara

Număr anunț
DA22674383
Autoritate contractantă
U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.747,94 RON
Valoare atribuită
1.747,94 RON
Data publicării
26.03.2019 08:04
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.747,94 RON

din 1.747,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.