Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet furnituri de birou

Număr anunț
DA22673658
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BACAU (CUI 4278736)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218,48 RON
Valoare atribuită
1.218,48 RON
Data publicării
25.03.2019 16:05
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218,48 RON

din 1.218,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.