Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider- Zarnesti

Număr anunț
DA22672672
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,58 RON
Valoare atribuită
470,58 RON
Data publicării
25.03.2019 14:55
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,58 RON

din 470,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.