Ofertă refuzată
Cumpărare directă
OBIECTE STAND - OBIECTIV CMEDD
- Număr anunț
- DA22669929
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
- Furnizor / câștigător
- GORGONA DESIGN SRL (CUI RO15576460)
- Cod CPV
- 39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare finală
- 1.500 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:58
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.