Ofertă refuzată
Cumpărare directă
UNITATE EXTERIOARA SI INTERIOARA DAIKIN FRXP50L 18.000 BTU SI DEMONTARE INSTALATIE VECHE.
- Număr anunț
- DA22667664
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI RO10330448)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare finală
- 9.900 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 11:28
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.