Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modul electronic pt. GWS 24-230 LVI
- Număr anunț
- DA22678893
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI RO13649361)
- Cod CPV
- 42676000-5 · Piese pentru unelte manuale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104 RON
- Valoare atribuită
- 104 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:32
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104 RON
din 104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro