Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie Holter BLUE BP-05/S/N:550361
- Număr anunț
- DA22678152
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475,58 RON
- Valoare atribuită
- 475,58 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:04
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
475,58 RON
din 475,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro