Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de inchiriere de echipament de terasament cu operator

Număr anunț
DA22673138
Autoritate contractantă
COMUNA TUGLUI (CONSILIUL LOCAL TUGLUI DOLJ) (CUI 4553623)
Furnizor / câștigător
AUTO TRITA SERVICE SRL (CUI 30067274)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
25.03.2019 15:19
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.