Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microsoft Office Home and Business 2016, Engleza, pentru Windows PC, Medialess
- Număr anunț
- DA22671751
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.962,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.962,98 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 14:14
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.962,98 RON
din 1.962,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro