Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare si masa pentru 14 sportivi ai sectiei de baschet a CSM Alexandria

Număr anunț
DA22676470
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
Furnizor / câștigător
VOIAJOR SRL (CUI RO2528313)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.466,66 RON
Valoare atribuită
1.466,66 RON
Data publicării
26.03.2019 10:01
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.466,66 RON

din 1.466,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.