Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu masa inclusa 14 sportivi CSMA 27-29 martie 2019
- Număr anunț
- DA22673249
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
- Furnizor / câștigător
- VOIAJOR SRL (CUI RO2528313)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.333,33 RON
- Valoare atribuită
- 4.333,33 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 15:27
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.333,33 RON
din 4.333,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro