Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport minibus 16 locuri

Număr anunț
DA22673992
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
Furnizor / câștigător
URGENT SERV (CUI 35157106)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.485 RON
Valoare atribuită
2.485 RON
Data publicării
25.03.2019 18:26
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 18:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.485 RON

din 2.485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.