Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROTECTIA MUNCII - PSI

Număr anunț
DA22671222
Autoritate contractantă
COMUNA LĂPUGIU DE JOS (CUI 4374180)
Furnizor / câștigător
DINAMIC PROTECTION SRL (CUI RO25162997)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
25.03.2019 13:50
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.