Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de asistenta tehnica in domeniul lucrarilor publice - dirigentie santier
- Număr anunț
- DA22677931
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINESTI (CUI 2541398)
- Furnizor / câștigător
- BALOTA CONSULTING SRL (CUI 22271345)
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.260 RON
- Valoare atribuită
- 1 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 10:56
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1 RON
din 3.260 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.259 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.