Ofertă acceptată Cumpărare directă

Remediere defecte bariera de acces cu brat de 4 m, tip Nice

Număr anunț
DA22677834
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
NEOTRON TRADE SRL (CUI 36103678)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
26.03.2019 10:52
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.