Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA

Număr anunț
DA22672815
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI RO27279137)
Cod CPV
72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,92 RON
Valoare atribuită
606,92 RON
Data publicării
25.03.2019 15:03
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,92 RON

din 606,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.