Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestări servicii pentru conducerea contabilității și întocmirea situațiilor financiare

Număr anunț
DA22655440
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMESTI (CUI 4367892)
Furnizor / câștigător
OSVATH ILEANA (CUI 20823176)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
22.03.2019 08:34
Termen limită
29.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 07:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.