Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIOLE ALCOOLTEST CU BALON FARA CROM - Ambalate & Inseriate Individual
- Număr anunț
- DA22677036
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DARI TEHNOLOGIES SRL (CUI RO14998270)
- Cod CPV
- 38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59,90 RON
- Valoare atribuită
- 69,90 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:21
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69,90 RON
din 59,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro