Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale necesare pentru revizie tehnica periodica autobuz SB-05-ZVR

Număr anunț
DA22675691
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.226 RON
Valoare atribuită
3.226 RON
Data publicării
26.03.2019 09:27
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.226 RON

din 3.226 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.