Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENTENANTA LUNARA LA SCOALA GIMNAZIALA NADES SI TIGMANDRU

Număr anunț
DA22687962
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NADES (CUI 29034133)
Furnizor / câștigător
PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
27.03.2019 10:03
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.