Ofertă refuzată
Cumpărare directă
verdeata legaturi
- Număr anunț
- DA22654793
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CARANSEBES (CUI 3473143)
- Furnizor / câștigător
- ACVILA SRL (CUI RO1071948)
- Cod CPV
- 03221300-9 · Legume pentru frunze (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.794 RON
- Valoare finală
- 2.392 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 17:58
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.