Ofertă acceptată Cumpărare directă

tomate

Număr anunț
DA22619272
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "HOREA (CUI 4566666)
Furnizor / câștigător
EVELIN SRL (CUI 11189801)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,83 RON
Valoare atribuită
268,83 RON
Data publicării
18.03.2019 11:46
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,83 RON

din 268,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.