Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare carburanti si aditiv Ad Blue pe baza de card

Număr anunț
DA22680106
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.083 RON
Valoare atribuită
85.083 RON
Data publicării
26.03.2019 12:17
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.083 RON

din 85.083 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.