Ofertă acceptată Cumpărare directă

ATA CHIRURGICALA NR. 10; NR. 9; 8; 7; 5 CERTIF. CE

Număr anunț
DA22687544
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.610 RON
Valoare atribuită
2.844 RON
Data publicării
27.03.2019 09:47
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.844 RON

din 2.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.