Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clipuri hemostatice din titan, atraumatice, sterile: Mediu Large(verde), 120 buc
- Număr anunț
- DA22686781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141122-1 · Cleme chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,39 RON
- Valoare atribuită
- 420,39 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 09:13
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,39 RON
din 420,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro