Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIA de TRUSE DE PRIM AJUTOR
- Număr anunț
- DA22685232
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,50 RON
- Valoare atribuită
- 197,50 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 16:47
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
197,50 RON
din 197,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro