Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Profil Delfini Constanta
- Număr anunț
- DA22684052
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
- Furnizor / câștigător
- SYNEVOVET SRL (CUI RO28447808)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,62 RON
- Valoare atribuită
- 395,62 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 15:02
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
395,62 RON
din 395,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro