Ofertă acceptată Cumpărare directă

TETAVAX 0.5ML SUSP.INJ X 1SERINGA (VACCIN TETANIC ADSORBIT)+VENOFER 100 MG FER/5 ML SOL INJ

Număr anunț
DA40563209
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.156 RON
Valoare atribuită
10.156 RON
Data publicării
05.06.2026 12:18
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.156 RON

din 10.156 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.