Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURAZOLIDON ADULTI 100MG X 20CP TERAPIA (FURAZOLIDONUM)
- Număr anunț
- DA22681483
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229,20 RON
- Valoare atribuită
- 229,20 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 13:15
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
229,20 RON
din 229,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro