Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPAPA DE SENS,FILTRU Y,CLAPET DE SENS-ADV1068096
- Număr anunț
- DA22669782
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 42131141-6 · Supape reductoare de presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 635,52 RON
- Valoare atribuită
- 635,52 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 12:52
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
635,52 RON
din 635,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro