Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare doc. tehnica-faza S.F.pt “Deschidere strada intre B-dul Bucuresti si B-dul Independentei "

Număr anunț
DA22666397
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
TAFFO SRL (CUI RO11957799)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.868 RON
Valoare atribuită
67.868 RON
Data publicării
25.03.2019 10:40
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.868 RON

din 67.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.