Ofertă refuzată Cumpărare directă

STUDIU FEZABILITATE CAMINE CULTURALE

Număr anunț
DA22545904
Autoritate contractantă
COMUNA DOBARLAU (CUI 4404575)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.000 RON
Valoare finală
112.000 RON
Data publicării
06.03.2019 12:42
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.