- Număr anunț
- DA22657545
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR.ALEXANDRU SAFRAN (CUI 29167032)
- Furnizor / câștigător
- ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593,33 RON
- Valoare atribuită
- 593,33 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 10:24
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 06:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593,33 RON
din 593,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro